ASTERISK KIT PATELLA HINGE ASSEMBLY L/XL (JOBB * BAL)

Gyártó:
Cikkszám:
966096

49799.999968

39212.5984

49 800 Ft

Nettó: 39 213 Ft

  • Bal (1 db Készleten)
  • Jobb (1 db Készleten)
Készleten
Akár 24 órán belül nálad
Rendelhető

Bemutatjuk az Asterisk Kit Patella Hinge Assembly L/XL (Jobb * Bal) terméket, amely a motorkerékpárosok egyik legfontosabb védelmi kiegészítője. Ez a prémium minőségű pótalkatrész azoknak a motorosoknak készült, akik kiemelkedő teljesítményt és megbízhatóságot várnak el. Gyakori kérdés, hogy mi különbözteti meg az Asterisk termékeit a piacon található többi védelmi eszköztől, és a válasz egyszerű: a részletekre való odafigyelés és a prémium anyaghasználat. Az Asterisk cég régóta ismert kiváló minőségű termékeiről, amelyek valóban védelmet nyújtanak a motorosoknak a legextrémebb körülmények között is.

A Patella Hinge Assembly segít megakadályozni a térdízület sérüléseit, amelyek gyakoriak a motorkerékpározás közben. A pántok és csuklók kialakítása révén maximális stabilitást és mozgásszabadságot kínálva támogatja a felhasználó térdét. Az ergonomikus kialakításnak köszönhetően ez a védőkészlet kényelmesen illeszkedik a motoros lábára, még hosszabb használat során is.

Az Asterisk Patella Hinge Assembly nem csupán biztonságot ad, hanem hozzájárul a motoros teljesítményének javításához is. A termék könnyű és tartós anyagokból készült, így ideális választás a versenyzők és a hétköznapi motorosok számára is. Ezzel a pótalkatrésszel a motorosok magabiztosabban és bátrabban vezethetnek, tudván, hogy térdük védve van a nem kívánt behatásoktól.

A készlet tartalmazza a jobb és bal oldali elemeket, így a felhasználó mindkét térdét egyformán védheti. Az L/XL méret széles körben kompatibilis, így többféle testtípusra is megfelelő. A felhelyezés egyszerű és gyors, így a motorosoknak nem kell sok időt tölteniük a beállítással és a használatra kész állapotba helyezéssel.

Az Asterisk név egyet jelent a minőséggel és a megbízhatósággal. Ezt a terméket úgy tervezték, hogy hosszú időn át szolgálja a motorosokat, még a legszigorúbb körülmények között is. A pántok és csuklók kiváló anyagból készültek, amelyek ellenállnak a kopásnak és az elhasználódásnak. A termék könnyen tisztítható, és karbantartása egyszerű, így hosszú távon gazdaságos megoldást jelent.

Ha biztosítani szeretné térdízületei védelmét motorozás közben, az Asterisk Kit Patella Hinge Assembly L/XL (Job * Bal) a legjobb választás. Látogasson el webshopunkba, és tegye kosárba ezt a kiváló minőségű terméket! Nem fog csalódni az Asterisk által nyújtott védelemben és kényelemben.

#Típus Bal
#Típus Jobb
Állapot Új
Raktárkészlet Készleten

Írjon véleményt

A megtekintéshez belépés vagy regisztráció szükséges